Firmy&Catering

Náš příběh už možná znáte. Snažíme se pomocí jídla dělat lidi šťastnější. Možná už jste ochutnali naše opravdové jídlo, připravené s láskou a z čerstvých surovin. A možná už jste také zažili, že jsme vám jej přivezli skutečně rychlostí blesku.. Jsme rádi, že vám chutná, a každého spokojeného zákazníka si neskutečně vážíme. Nicméně, všimli jsme si, že často jezdíme do větších firem. Nebo, že rádi objednáváte ve skupinkách. Popřípadě, že potřebujete píchnout s občerstvením na nějakou tu akci. Proto, jsme se rozhodli, že pro vás rozšíříme naše služby.

 

Firemní stravování

Cesty našich šikovných kurýrů častou vedou ke kancelářským budovám nebo k jiným menším či větším firmám. A právě pro tyto zákazníky je určena tato služba. Pokud jste velká firma a záleží vám na tom, aby vaši zaměstnanci měli kvalitní jídlo, můžete jim jako benefit nabídnout zajištěné kompletní stravování. Pokud jste menší firma, určitě s vaším týmem umělců nechcete trávit čas chozením po restauracích, ale chcete se jednoduše všichni najíst. A nebo jen chcete s parťáky z práce objednávat dohromady a ušetřit tím nějakou tu korunu. Ať tak, či onak, firemním stravováním můžete ušetřit až 15%, oproti našim obvyklým cenám! Při větších objednávkách navíc ani nemusíte být uvnitř naší rozvozové mapy, ale nabídneme vám individuální doručení jídla. Zeptejte se nás na další výhody firemního stravování.

 

Catering

Každý se již účastnil nějaké akce jako například firemního večírku, porady, přednášky nebo třeba svatby. Určitě vás napadlo, co je potřeba udělat, aby na takových akcích člověk netrpěl hlady. Ba aby se božsky najedl! Od teď, se stačí obrátit na nás. Stačí nám sdělit vaše požadavky na danou akci, a my už pro vás zdarma vymyslíme, jak by takový catering mohl vypadat. Pokud se vám nabídka líbit nebude, nic se neděje. Ovšem jestli se rozhodnete, abychom celou akci také zrealizovali, budeme nadmíru nadšení. Navíc, pokud si od nás necháte zajistit catering na jakoukoliv akci, která proběhne do konce roku, získáte na druhý catering slevu 10%.

 

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže, popřípadě telefonicky, na čísle 732 131 645.